Achiziții Proiect privind Învățământul Secundar (ROSE)

ANUNT! Avand in vedere ca nu s-au depus minimum 3 oferte pentru achizitia bunurilor prevazute in licitatia pentru Aparatura activitati proiect, termenul se prelungeşte până la data de 24 iulie 2019. Aşteptăm oferta dvs pe email sau la sediul liceului (în zilele lucrătoare). ANUNT! Avand in vedere ca nu s-au depus minimum 3 oferte pentru achizitia bunurilor prevazute in licitatia pentru Aparatura cabinet consiliere, termenul se prelungeşte până la data de 24 iulie 2019. Aşteptăm oferta dvs pe email sau la sediul liceului (în zilele lucrătoare) ANUNT! Avand in vedere ca nu s-au depus minimum 3 oferte pentru achizitia bunurilor prevazute in licitatia pentru Consumabile cartuse, tonere an I, termenul se prelungeşte până la data de 17 iulie 2019. Aşteptăm oferta dvs pe email sau la sediul liceului (în zilele lucrătoare). _______________________________________________________
 • Invitatie participare Jaluzele ferestre cabinet consiliere
 • Specificatii tehnice Jaluzele ferestre cabinet consiliere
 • _______________________________________________________
 • Formular specificatii tehnice Suport flipchart
 • Invitatie participare Aparatura activitati proiect
 • Invitatie participare Aparatura cabinet consiliere
 • Invitatie participare Suport flipchart
 • Specificatii tehnice Aparatura activitati proiect
 • Specificatii tehnice Aparatura cabinet consiliere
 • _______________________________________________________
 • Formular specificatii tehnice 2 excursii tematice
 • Formular specificatii tehnice Excursie motivationala Brasov
 • Invitatie participare Excursie motivationala Brasov
 • Invitatie participare 2 excursii tematice
 • _________________________________________________________ ANUNTURI ATRIBUIRE CONTRACTE I. În urma evaluării ofertelor depuse în cadrul procedurii SCI pentru “Consilier şcolar consultant an 1 ”, candidatura doamnei Ionescu Florina Simona a fost declarată câștigătoare fiindu-i atribuit contractul civil de consultanţă pentru perioada decembrie 2018- iulie 2019. ________________________________________________________ II. În urma evaluării ofertelor depuse în cadrul procedurii de cerere de oferte pentru “ Pachete gustare an I ”, oferta S. C. BEST SANDWICH FACTORY S.R.L. cu sediul în localitatea PLOIEȘTI a fost declarată câștigătoare fiindu-i atribuit contractul cu valoarea de 3967,46 lei. _______________________________________________________ III. În urma evaluării ofertelor depuse în cadrul procedurii de cerere de oferte pentru “Apă activităţi sportive an 1 ”, oferta MASPEX ROMANIA S.R.L. cu sediul în localitatea Vălenii de Munte a fost declarată câștigătoare fiindu-i atribuit contractul cu valoarea de 1864,68 lei. _______________________________________________________ IV. În urma evaluării ofertelor depuse în cadrul procedurii de cerere de oferte pentru “ Aparatura desfasurare activitati proiect si obiecte inventar dotare cabinet consiliere ”, oferta SC SWISO SISTEM SRL cu sediul în localitatea Ploiesti a fost declarată câștigătoare fiindu-i atribuit contractul cu valoarea de 22015 lei. Anexa 6.1.1. – Mobilier cabinet consiliere Anexa 6.1.1. – Mobilier exterior – scaune tribune sport Anexa 6.2.1. – Mobilier cabinet consiliere Anexa 6.2.1. – Mobilier exterior – scaune tribune sport Anexa 6.2.2. – Consumabile cartuse, tonere ____________________________________________________ __________________________________________________________ ANUNT: Termenul pentru depunerea ofertelor privind achiziţia Firmă consultanţă prin Selecţie în baza Calificării Consultanţilor se prelungeşte până la data de 3 mai 2019. Aşteptăm ofertele celor interesaţi pe email sau la sediul liceului (în zilele lucrătoare). Anexa 6.1.1. – Consumabile cartuse, tonere